Warsztaty wokalne 11 i 12 Listopada 2011

Witajcie !!

 

Przed nami kolejne warsztaty wokalne i kolejna szansa dla WAS poznać Kompetną Technikę Wokalną. Grono jej zwolenników jest co raz większe. Nic w tym dziwnego gdyż CVT (Complete Vocal Technique) daje niespotykane dotąd możliwości rozwoju głosu, pełne nad nim panowanie i niesamowitą radość z jego używania.

Jeżeli głos służy Ci do czegoś więcej niż zamówienie cheesburgera, jeżeli jest dla Ciebie pasją, jeżeli wiążesz z nim przyszłość to nie możesz opuścić tych warsztatów. Co na warsztacie?:

– Wprowadzenie do Kompletnej Techniki Wokalnej – kilka słów o tym co to w ogóle jest, kim jest Cathrine Sadolin i Complete Vocal Institute, na czym polega Kompletna Technika Wokalna i dlaczego jest taką rewelacją w muzycznym świecie.

– Modelowy opis działania aparatu głosowego – tu już kończy się siedzenie i słuchanie a zaczyna aktywne działanie i praktyczna wiedza.

–  Kompletna Technika Wokalna, z czym to się … śpiewa! : 3 zasady zdrowej emisji głosu,  opis wraz z demonstracjami 4 trybów wokalnych występujących w CVT, wybór barwy głosu, efekty wokalne – wszystko poparte praktyką i demonstracjami zarówno w formie \”na żywo\”, próbek wokalnych jak również ze wskazaniem który znany wokalista w którym miejscu posiłkuje się opisywanymi technikami.

– Masterclass – dwa w jednym : możliwość poznania ćwiczeń i metod stosowanych w CVT oraz w tym samym czasie praca indywidualna z trenerem. JUŻ W CZASIE WARSZTATÓW MOŻESZ ZOBACZYĆ POSTĘP W SWOIM ŚPIEWIE.

 

Logistyka:

Warsztaty odbędą się 11 i 12 listopada w samym sercu Wrocławia – w Piwnicy Świdnickiej (w pięknym Wrocławskim Rynku) – sala mieszczańska. Będą trwały 5 godzin pierwszego dnia – od 10 do 15, 3 do 4 godzin drugiego dnia od 10 do 13-14.

Aktywne uczestnictwo w warsztatach zakładające indywidualną pracę z trenerem nad własnym głosem to koszt 300zł, bierne uczestnictwo czyli przysłuchiwanie się całości zajęć oraz ćwiczenia grupowe to koszt 200zł.  Wymagana jest wcześniejsza rejestracja oraz przedpłata (100zł) ze względu na ograniczoną ilość miejsc – 15 aktywnych uczestników.

Zgłoszenia prosimy wysyłać mailowo na adres kontakt@voiceon.pl również pod tym adresem i numerem telefonu 531 366 533 udzielamy odpowiedzi na Wasze pytania.

 

Zapraszamy gorąco Marta i Tadeusz Smuś.