q1 q2 q3
KONTAKT
tel. +48 531 366 533
tel. +44 531 366 533
kontakt@voiceon.pl
contact@voice-on.com
skype: voiceon-cvt
Wrocław, ul. Karkonoska 10 (wejście Radio Wrocław)
London

Warsztaty wokalne voiceOn

Warsztaty wokalne VoiceOn -> sprawdź najbliższy termin 

Wyjątkowość tych warsztatów polega na stworzeniu dla każdego uczestnika bezpiecznej, wspierającej  rozwój atmosfery  w grupie, gdzie możemy pobierać naukę zarówno na przykładzie osób zaawansowanych jak i początkujących. Każdy korzysta i każdy zabiera coś  cennego dla siebie. Metoda pracy w grupie i możliwość obserwacji  innych  podczas sesji z trenerem jest jedną z najefektywniejszych metod uczenia się. Grupa również angażuje się w ćwiczenia powtarzając i sprawdzając technikę bezpośrednio na sobie.

W VoiceOn  dostępne są warsztaty dwu- lub jednodniowe, lecz ze względu na sytuację epidemiologiczną ich forma zostaje nieco zmodyfikowana. Maksymalna ilość uczestników to 12 w 2 grupach po 6 osób  i czas pracy to 2h dla każdej z grup. Zajęcia odbywają się w godzinach porannych tj. 10-12 1GR, 12:30-14:30 2GR.  Natomiast od godz 15:00 do 21:00 rozpoczynają się sesje indywidualne (45min bądź 60min), na których można pracować nad tematem zaprezentowanym rano bądź innymi, osobistymi wyzwaniami.

Program warsztatów:

1 Dzień – Wstęp do KOMPLETNEJ TECHNIKI WOKALNEJ + Jak prawidłowo rozgrzewać głos

2 Dzień – Kompresja i moc w głosie + Pakiet narzędzi  redukujących stres na scenie + ankieta  z możliwością sugestii kolejnych tematów dla uczestników przyszłych spotkań

Koszt udziału:

90zł  za osobę za dwa dni pracy grupowej

130zł dodatkowo za lekcję indywidualną 60min

 

Obowiązują zapisy i kolejność zgłoszeń.Zapraszamy!

 

2-DNIOWE WARSZTATY CVT

składa się z części teoretyczno- praktycznej tzw. Intro CVT oraz części praktycznej w formule masterclass, gdzie uczestnicy pracują indywidualnie z trenerem CVT przy udziale i wsparciu grupy

1 dzień

10:00 -13:00 intro CVT (+ pytania i odpowiedzi)

14:00 – 17:00 masterclass (czyli indywidualne sesje na forum grupy)

2 dzień

10:00 – 13:00 rozgrzewka wokalna i masterclass

14:00 – 17:00 masterclass cd.

Program warsztatów:

I. Krótki rys historyczny Complete Vocal Technique, Complete Vocal Institute (największej niepublicznej uczelni wokalnej w Europie) oraz jego założycielki Cathrine Sadolin.

II. Najnowsze badania i nowości na temat głosu

III. Opis filarów i założeń Kompletnej Techniki Wokalnej

1. Trzy główne zasady:  użycie podparcia, przydźwięk (twang), usunięcie napięć wokół ust i żuchwy

2. Cztery tryby głosowe w śpiewie i w mowie : Neutralny, Curbing, Overdrive, Edge

3. Barwa głosu

4. Efekty wokalne oraz ich zastosowanie w mowie i śpiewie :distortion, rattle, creak i creaking, growl, grunt, vibrato, powietrze, ornamentacje, vocal break

5.przykłady stosowania trybów i efektów wokalnych: na żywo, na próbkach wokalnych popularnych wokalistów np. Beyonce,Tina Turner,Axl Rose,Dio, E. Górniak, A.Chylińska,P.Cugowski, C. Niemen i wielu innyc

6. dużo praktyki: ćwiczenia indywidualne i grupowe, indywidualna sesja z trenerem CVT w formie masterclass (przy współudziale grupy)

Koszty:

399zł wczesna rejestracja – aktywny uczestnik (wraz z masterclass)

299zł wczesna rejestracja – obserwator bez sesji indywidualnej

449zł późna rejestracja – aktywny uczestnik (wraz z masterclass) płatność na mniej niż 7dni przed warsztatami

349zł późna rejestracja – obserwator bez sesji indywidualnej, płatność na mniej niż 7 dni przed warsztatami

1 DNIOWE WARSZTATY CVT

Podczas całego dnia pracy (10:00 -18:00 wraz z krótkimi przerwami kawowymi) uczestnicy poznają metodę pracy z głosem przy pomocy CVT czyli Kompletnej Techniki Wokalnej, która przywędrowała do nas prosto z Danii. Daje ona niespotykane dotąd możliwości rozwoju głosu , pełne nad nim panowanie i niesamowitą radość z jego używania.

Co na warsztacie?

– Wprowadzenie do Kompletnej Techniki Wokalnej – kilka słów o tym co to w ogóle jest, kim jest Cathrine Sadolin i Complete Vocal Institute, na czym polega Kompletna Technika Wokalna i dlaczego jest taką rewelacją w muzycznym świecie i na ogólnoświatowych konferencjach naukowych

– Modelowy opis działania aparatu głosowego – tu już kończy się siedzenie i słuchanie a zaczyna aktywne działanie i praktyczna wiedza wraz z ćwiczeniami grupowymi

–  Kompletna Technika Wokalna, czyli z czym to się … śpiewa! : 3 zasady zdrowej emisji głosu,  opis wraz z demonstracjami 4 trybów wokalnych występujących w CVT, wybór barwy głosu, efekty wokalne – wszystko poparte praktyką i demonstracjami zarówno w formie “na żywo”, próbek wokalnych jak również ze wskazaniem który znany wokalista w którym miejscu posiłkuje się opisywanymi technikami.

– Praktyka w grupie czyli próbowanie różnych ustawień głosowych, projektowanie barwy- ćwiczenia grupowe

– Kontynuacja pracy nad własnym warsztatem podczas indywidualnej sesji z trenerką CVT po warsztacie (45 min/os.) Termin ustalamy na koniec warsztatów.

Koszt warsztatów :

399zł wczesna rejestracja – aktywny uczestnik (wraz z sesją indywidualną)

299zł obserwator bez sesji indywidualnej

449zł późna rejestracja – aktywny uczestnik (wraz z sesją indywidualną) płatność na mniej niż 7dni przed warsztatami

349zł późna rejestracja – obserwator bez sesji indywidualnej, płatność na mniej niż 7 dni przed warsztatami

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!

AKADEMIA WOKALNA VOICEON

To cykl 10 spotkań w małej grupie warsztatowej prowadzone według metody Kompletnej Techniki Wokalnej. Program zajęć obejmuje szczegółowo tematy związane z rozwojem głosu gdzie każdy z uczestników będzie mógł zrozumieć i zastosować w swoim przypadku takie elementy jak:

 1. Prawidłowy oddech i jego kontrolę poprzez podparcie przeponowe

 2. Przydźwięk oraz wykrywanie i eliminowanie napięć około krtaniowych

 3. Poznanie i opanowanie trybu wokalnego zwanego Overdrive

 4. Poznanie i opanowanie trybu wokalnego zwanego Neutralnym

 5. Poznanie i opanowanie trybu wokalnego zwanego Curbing

 6. Poznanie i opanowanie trybu wokalnego zwanego Edge

 7. Łączenie i przechodzenie między trybami.Praktyczne stosowanie różnych ścieżek głosu.

 8. Interpretacja i improwizacja a technika wokalna.

 9. Kształtowanie barwy jasnej i ciemnej.

 10. Wstęp do efektów wokalnych w tym chryp.

Spotkania odbywać się będą w Vinci Fit Art (Sukiennice 1/2/5/ Wrocław, 2 piętro) w każdy poniedziałek począwszy od 6października w godz 18:00-20:00. Zaczynamy od omówienia tematu i praktycznych przykładów po czym przechodzimy do ćwiczeń w postaci mini masterclass. Każdy będzie pracować nad swoim warsztatem wokalnym pod okiem trenerki CVT i wsparciem grupy.Każdy otrzyma też zadania do domu w tym utwory które zaprezentuje grupie bądź na sesji indywidualnej na zaliczenie.Ukończenie pierwszego cyklu i uzyskanie zaliczenia umożliwia przystąpienie do kolejnego cyklu dla zaawansowanych i chcących zgłębiać tematy chryp i wszystkich efektów głosowych ( growl, rattle, creak i creaking, distortion, vibrato krtaniowe, hammer vibrato, ornamentacje, scream, vocal break, powietrze w głosie)

Koszt zajęć w Akademii za osobę to 1400zł płatne z góry.

w tym 10 spotkań grupowych z sesją minimasterclass oraz 2 indywidualne spotkania 45min z trenerem do wykorzystania w ciągu cyklu.Czyli łącznie ok 3m-ce wspólnej ,,kuźni głosowej”.

Warunki przyjęcia:

 • wiek minimum 16 lat

 • wysłanie zgłoszenia na adres kontakt@voiceon.pl

 • spotkanie indywidualne z trenerem i dokonanie analizy głosu

 • pełna wpłata przed zajęciami