q1 q2 q3
KONTAKT
tel. +48 531 366 533
tel. +44 531 366 533
kontakt@voiceon.pl
contact@voice-on.com
skype: voiceon-cvt
Wrocław, ul. Karkonoska 10 (wejście Radio Wrocław)
London

O Nas voiceOn

 

Marta Sokołowska – Trener – założyciel.

Absolwentka 3 letnich studiów wokalnych w Complete Vocal Institute w Kopenhadze, o kierunku wokalista/nauczyciel oraz studiów podyplomowych o kierunku emisja głosu na Uniwersytecie Wrocławskim, dyplomowany logopeda. Wokalistka z wieloletnim i bardzo bogatym doświadczeniem (w tym: supporty przed Reni Jusis, Feel, Lady Pank, Kombi, Blue Cafe, wokalistka w DeGentlemen oraz TrioJazzaneiro.  W 2015 roku wydała swój pierwszy singiel ,,The Choice”  którego można posłuchać na stronie Marta Sokołowska The Choice

 

CVT – Complete Vocal Technique.

 Technika śpiewu CVT jest unikalna gdyż oparta na naukowych badaniach ludzkiego aparatu głosowego, jego budowy, mechanizmów jego działania oraz faktycznych możliwości. Cała wiedza z przeprowadzonych (i prowadzonych nadal) badań przełożona została w spójny i konkretny system- „mapę głosu”, dzięki czemu możliwe jest bardzo precyzyjne i skuteczne wskazanie gdzie wokalista popełnia błędy, jak nad nimi pracować oraz jak ćwiczyć i rozwijać głos żeby osiągnąć efekty które dotychczas były jedynie w sferze wokalnych marzeń.

Twórcą CVT jest energiczna Dunka Cathrine Sadolin. Kiedyś astmatyczka która zainteresowała się emisją głosu bardziej ze względu na ćwiczenia oddechowe niż śpiew. Teraz jeden z najbardziej uznawanych autorytetów wokalnych na świecie, aktywna wokalistka, wydająca swoje płyty, koncertująca i zapraszana na recitale w całej europie.

Miejscem gdzie powstała Kompletna Technika Wokalna jest poświęcony jej instytut – Complete Vocal Institute w Kopenhadze – kwintesencja 25 lat prac badawczych Cathrine Sadolin. Aktualnie największa niepaństwowa szkoła śpiewu i wokalny instytut badawczy w Europie.

W Polsce są tylko dwie osoby które przeszły pełne 3 letnie studia nauczycielskie w Instytucie Kompletnej Techniki Wokalnej w Kopenhadze oraz otrzymały certyfikat nauczyciela CVT, jedną z nich jest założycielka niniejszej szkoły – Marta Sokołowska.

Z kim współpracujemy?

Od 2015 roku nasze działania są ściśle połączone z celami i zadaniami Fundacji Rozwoju Osobistego z Wrocławia i pod jej szyldem udzielamy szkoleń oraz prowadzimy muzyczne zajęcia edukacyjne dla dzieci,  młodzieży i dorosłych.

Chętnych którzy chcieliby wesprzeć ta inicjatywę zapraszamy do przekazywania darowizn na konto:

Fundacja Rozwoju Osobistego Furos Legnicka 65, 54-206 Wrocław

nr rachunku 81 2030 0045 1110 0000 0387 8550

opis w przelewie : darowizna na cele statutowe fundacji

 

Wszystkich, którzy chcieliby poszerzyć swoje umiejętności wokalne o grę na gitarze szczególnie gorąco zachęcamy do skorzystania z zajęć naszego  zaprzyjaźnionego eksperta od gitary Damiana Cioska.

Wszelkie informacje otrzymacie na stronie kursgitary.pl