q1 q2 q3
KONTAKT
tel. +48 531 366 533
tel. +44 531 366 533
kontakt@voiceon.pl
contact@voice-on.com
skype: voiceon-cvt
Wrocław, ul. Karkonoska 10 (wejście Radio Wrocław)
London

O mnie voiceOn

 

Marta Sokołowska – Trener – założyciel.

Absolwentka 3 letnich studiów wokalnych w Complete Vocal Institute w Kopenhadze, o kierunku wokalista/nauczyciel oraz studiów podyplomowych o kierunku emisja głosu na Uniwersytecie Wrocławskim, dyplomowany logopeda. Wokalistka z wieloletnim i bardzo bogatym doświadczeniem (w tym: supporty przed Reni Jusis, Feel, Lady Pank, Kombi, Blue Cafe, wokalistka w DeGentlemen oraz TrioJazzaneiro.  W 2015 roku wydała swój pierwszy singiel ,,The Choice”  którego można posłuchać na stronie Marta Sokołowska The Choice

Swój warsztat nieustannie szkoli i rozwija a jej nauczycielami byli Cathrine Sadolin – twórczyni metody CVT, Melissa Cross – specjalistka od screamów oraz Olga Szwajgier znana z nieziemskiej skali głosu. W 2021 wzięła udział w

I Ogólnopolskich Warsztatach Pisania Piosenek, które poprowadzili tacy mentorzy jak : Bisz (B.O.K.), Piotr Bukartyk, Radek Łukasiewicz, Aleksandra Bacińska. Aktualnie koncentruje się nad autorskim kursem dla wokalistów online oraz własną twórczością. Wśród najnowszych materiałów jest dostępny sieci wywiad na który została zaproszona przez zespół Percival. Link poniżej

 

CVT – Complete Vocal Technique.

 Technika śpiewu CVT jest unikalna gdyż oparta na naukowych badaniach ludzkiego aparatu głosowego, jego budowy, mechanizmów jego działania oraz faktycznych możliwości. Cała wiedza z przeprowadzonych (i prowadzonych nadal) badań przełożona została w spójny i konkretny system- „mapę głosu”, dzięki czemu możliwe jest bardzo precyzyjne i skuteczne wskazanie gdzie wokalista popełnia błędy, jak nad nimi pracować oraz jak ćwiczyć i rozwijać głos żeby osiągnąć efekty które dotychczas były jedynie w sferze wokalnych marzeń.

Twórcą CVT jest energiczna Dunka Cathrine Sadolin. Kiedyś astmatyczka która zainteresowała się emisją głosu bardziej ze względu na ćwiczenia oddechowe niż śpiew. Teraz jeden z najbardziej uznawanych autorytetów wokalnych na świecie, aktywna wokalistka, wydająca swoje płyty, koncertująca i zapraszana na recitale w całej europie.

Miejscem gdzie powstała Kompletna Technika Wokalna jest poświęcony jej instytut – Complete Vocal Institute w Kopenhadze – kwintesencja 25 lat prac badawczych Cathrine Sadolin. Aktualnie największa niepaństwowa szkoła śpiewu i wokalny instytut badawczy w Europie.

W Polsce są tylko dwie osoby które przeszły pełne 3 letnie studia nauczycielskie w Instytucie Kompletnej Techniki Wokalnej w Kopenhadze oraz otrzymały certyfikat nauczyciela CVT, jedną z nich jest założycielka niniejszej szkoły – Marta Sokołowska.

Z kim współpracujemy?

Od 2015 roku nasze działania są ściśle połączone z celami i zadaniami Fundacji Rozwoju Osobistego z Wrocławia i pod jej szyldem udzielamy szkoleń oraz prowadzimy muzyczne zajęcia edukacyjne dla dzieci,  młodzieży i dorosłych.

Chętnych którzy chcieliby wesprzeć ta inicjatywę zapraszamy do przekazywania darowizn na konto:

Fundacja Rozwoju Osobistego Furos Legnicka 65, 54-206 Wrocław

nr rachunku 81 2030 0045 1110 0000 0387 8550

opis w przelewie : darowizna na cele statutowe fundacji

 

Wszystkich, którzy chcieliby poszerzyć swoje umiejętności wokalne o grę na gitarze szczególnie gorąco zachęcamy do skorzystania z zajęć naszego  zaprzyjaźnionego eksperta od gitary Damiana Cioska.

Wszelkie informacje otrzymacie na stronie kursgitary.pl