q1 q2 q3
KONTAKT
tel. +48 531 366 533
tel. +44 531 366 533
kontakt@voiceon.pl
contact@voice-on.com
skype: voiceon-cvt
Wrocław, ul. Karkonoska 10 (wejście Radio Wrocław)
London

Lekcje i nauka śpiewu ONLINE voiceOn

Kto może uczęszczać na lekcje śpiewu w VoiceOn?

Pracujemy z osobami powyżej 14 lat. Górnej granicy wieku nie ma;) A to dlatego, iż każdy bez względu na wiek może poprawić jakość swojego głosu już nawet po 3miesiącach intensywnej pracy. Na zajęciach kładziemy nacisk na budowanie samoświadomości głosowej po to, aby uczeń wiedział dokładnie na jakim etapie jest, dlaczego jego głos zachowuje się tak a nie inaczej i jakie nawyki są konieczne do wykształcenia aby osiągnąć zamierzony efekt. Uważność i umiejętność pełnego skupienia jest konieczna aby praca z głosem przebiegała komfortowo dla obu stron. Tu nie ma miejsca na bezmyślne powtarzanie, każdy dźwięk jest ważny! Każdy wyraża się bowiem w każdej sekundzie życia a w VoiceOn to ogromnie ważne by wraz z dobrą techniką podążało pełne wyrażanie siebie w pełnej uważności i atmosferze akceptacji. Dlatego w VoiceOn świadomość pracy głosem jest na pierwszym miejscu.

Jak wygląda przygotowanie na pierwszą lekcję śpiewu w VoiceOn?

Proponuję przygotować 2 ulubione i zróżnicowane utwory. Im bardziej znany jest nam ich tekst i przekaz tym lepiej, ale nie jest to obligatoryjne. Pracujemy na podkładach, których ogromny zasób znajduje się w internecie lub uczestnik przynosi swoje.

Po rozmowie wstępnej następuje krótkie rozśpiewanie lub przesłuchanie i dodatkowe wspólne zabawy głosowe, a następnie uczestnik dowiaduje się o swoich nawykach korzystnych oraz tych mniej w stosunku do planowanego celu. Ustalamy następnie cel zajęć i pracujemy z głosem by w końcowej części zarejestrować ćwiczenia, które przyniosły najlepszy rezultat. Pomocny będzie własny dyktafon, dlatego warto wcześniej zaopatrzyć się w niego.

Kolejny etap to ćwiczenia samodzielne w domu oraz samoanaliza. Dalsze spotkanie rozstrzygnie czy konieczne będą częstsze lekcje śpiewu czy nie. Optymalna praca to spotkania raz na tydzień lecz w VoiceOn nie jest tak u wszystkich. Praca na zasadzie konsultacji po odrobionych ćwiczeniach i przy odpowiedniej samoświadomej pracy przynosi równomierne efekty. Wszystko zależy od prawidłowego treningu w domu. Zapraszam na pierwsze spotkanie abyś tak jak ja kiedyś usłyszał siebie w nowej wersji.